Forum akwa-terrarystyczne

Akwarystyka i Terrarystyka


#1 2012-02-19 18:02:02

 Swagger

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 44
Punktów :   

Ulepszenia.

Od dłuższego czasu trwają prace nad ulepszaniem forum, również ze strony graficznej.
Dzisiaj został udostępniony Chat.
Wszelkie propozycję dotyczące ulepszeń oraz dodawania funkcji proszę pisać w tym temacie.
__
21.02.2012
Niedawno została dodana Galeria.
Trwają prace nad opracowaniem Czyszczenia forum, nie nabijania liczników w tematach typu Luźne rozmowy.

W tym temacie proszę też pisać propozycje zmiany lub dodania wątku czy kategori.
Trzy osoby wyślą do mnie PW i zmiana zostanie zatwierdzona.
__
27.02.2012
Na forum zostały wprowadzone funkcje: 'Kto był dzisiaj na forum', 'Pokaż kto przegląda daną stronę', 'Najwięcej użytkowników', 'Użytkownik postował wcześniej'. Testuję styl graficzny.
Z przykrością stwierdzam, iż na Wasze kochane reklamy na razie nic nie poradzę.
__
12.03.2012
Brak zmian na forum, z uwagi na "Stan wojenny''. Nie traktujecie tego na serio, a osoby tu zaglądające mają być zachęcone do zarejestrowania się tutaj. Miło byłoby, gdyby te osoby też coś wyniosły z forum. Tutaj można rozwinąć nowe rozwiązania w akwarystyce i ułatwić zatrzymanie w szklanym zbiorniku kawałka podwodnego świata. Zastrzegam sobie zamykanie tematów bez przyczyny. Miłego dnia.
_______
Pozdrawiam, Swagger.

Offline

 

#2 2013-03-05 20:45:26

 Swagger

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ulepszenia.

Witam. Od dobrego roku 'forum' opustoszało.. nie dziwie się.
Pobawiłem się troszkę i wprowadziłem kilka udogodnień takich jak: 10 najbardziej aktywnych użytkowników (strasznie aktywni), funkcja ''Pamiętniki", wstawiłem Board logo i takie różne pierdołki.
Można też odpowiadać na swoją wiadomość (tak ja teraz).
Niby nikomu to nie potrzebne, bo nikt tutaj nie zagląda, ale trochę estetyki i ulepszeń nie zaszkodzi nawet na takiej bezludnej stronce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl www.wwsis.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.superheroes.pun.pl www.buuu.pun.pl